BHP

PPOŻ

HACCP

Pierwsza pomoc

BeHaPeks – szkolenia i usługi BHP w Sosnowcu, Katowicach, Mysłowicach, Będzinie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej i nie tylko.

BeHaPeks od ponad dziesięciu lat świadczy rozmaite usługi związane z szeroko pojętym bezpieczeństwem. W tym czasie zdobyliśmy bezcenne doświadczenie oraz opinię profesjonalnej firmy BHP podchodzącej z pełnym zaangażowaniem do każdego zlecenia. Specjaliści zatrudnieni przez nas są gwarancją najwyższej jakości, dlatego wybierając BeHaPeks, możesz być spokojny o poziom prowadzonych szkoleń BHP.

Nadzór BHP na budowach, szkolenia BHP i wiele więcej – sprawdź przygotowaną ofertę.

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom Klientów, stworzyliśmy katalog oferowanych usług, w którym znajdziesz między innymi szkolenia BHP, PPOŻ PIERWSZEJ POMOCY oraz HACCP. Wykonujemy ocenę ryzyka zawodowego, ocenę zagrożenia wybuchem, dokumentację HACCP, a także posiadamy kompetencje niezbędne do przygotowania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Co więcej, dysponujemy w pełni wyposażoną salą szkoleniową zdolną do pomieszczenia 10 osób.

Postaw na sprawdzoną firmę i wybierz profesjonalne szkolenia BHP.

Do tej pory współpracowaliśmy z takimi przedsiębiorstwami jak np. Mostostal Zabrze, ArcelorMittal Polska, Ferrum S.A., Skanska czy DSV. Działamy na terenie całego kraju, jak też za granicą ze szczególnym uwzględnieniem Śląska i miejscowości takich jak Sosnowiec, Katowice, Będzin, Czeladź, Mysłowice oraz Dąbrowa Górnicza. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę bądź masz jakiekolwiek pytania – zadzwoń, napisz lub odwiedź nasze biuro mieszczące się przy ulicy Towarowej 15 w Sosnowcu. Zapraszamy.

Aktualności prawne

Zmiana rozporządzenia ws. BHP przy organizacji i realizacji widowisk.

Dnia 16 grudnia 2015 r. wejdzie w życie nowelizacja rozporządzenia ws. bezpieczeństwa i higieny pracy przy organizacji i realizacji widowisk. W zmienionym brzmieniu § 5 rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 15 września 2010 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy organizacji i realizacji widowisk (Dz. U. Nr 184, poz. 1240 z późn. zm.) stanowić będzie, że w czasie widowisk z udziałem zaproszonego zespołu wykonawców (występ gościnny) organizator widowiska i osoba reprezentująca zespół lub jego pracodawcę mają obowiązek współpracować ze sobą i ustalić w formie pisemnej zasady współdziałania na wypadek wystąpienia zagrożeń dla zdrowia lub życia uczestników widowiska. Organizator widowiska i osoba reprezentująca zespół lub jego pracodawcę w sposób udokumentowany wyznaczają koordynatora sprawującego nadzór w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego.

Według zmienionego § 22 rozporządzenia komisja pisemnie opiniuje koncepcje inscenizacyjne i projekty scenograficzne pod kątem ich zgodności z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego, a także miejscowymi warunkami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego. Komisja opiniuje także środki inscenizacji po ich wykonaniu, przed lub w trakcie prób technicznych i przeglądu kostiumów. Obowiązek uzyskania opinii komisji dotyczy również zmian wprowadzonych do koncepcji inscenizacji, projektu scenograficznego i wykonanych środków inscenizacji po ich pozytywnym zaopiniowaniu przez komisję. Dyrektor instytucji kultury ustala regulamin pracy komisji, zasady postępowania w przypadku negatywnego zaopiniowania przez komisję koncepcji inscenizacyjnej, projektu scenograficznego lub wykonanych środków inscenizacji oraz zasady postępowania w przypadku zmian dokonanych w pozytywnie zaopiniowanej przez komisję koncepcji inscenizacyjnej, w projekcie scenograficznym lub w wykonanych środkach inscenizacji.

ZAUFALI NAM

4272-Biblioteka-Slaska-jpg-212-212.jpg6.jpegAldi.pngCaritas.jpgCsir.JPGDecathlon_Logo.pngMoto Profil.JPGOBI_Logo.jpgPamdeco.JPGPort Gdynia.JPGRaben.JPGSibelco_Europe.jpgSubway.jpgSzpital1.JPGTyssenKrupp.JPGUJK.JPGWioś.JPGZBK.JPGheatteq.jpgindeks.pnglogo.jpglogo_helios.pnglogo_polmed.jpglogoh.jpgreserved.pnguw.JPG